L.p. |
Imię i nazwisko |
nauczany
przedmiot /stanowisko |
Dzień tygodnia |
Godzina dostępności |
Bajerczak Małgorzata |
zawodowe przedmioty budowlane | wtorek | 10:15-11:15 | |
Barańska – Matyjasek Teresa |
język polski | wtorek | 13:00-14:00 | |
Bąk Mirosław |
praktyczne przedmioty budowlane | czwartek | 10:30-11:30 | |
Bielak Michał |
praktyczne przedmioty budowlane | czwartek | 10:30-11:30 | |
Borowska Weronika |
język hiszpański | czwartek | 11:15-12:10 | |
Cieślik Agata |
język niemiecki | czwartek | 10:15-11:15 | |
Dwojak Anna | język polski | wtorek | 13:50-14:50 | |
Dymanowski Tomasz |
wychowanie fizyczne | poniedziałek |
07:20-07:50 08:35-09:05 |
|
Farys Jacek |
wychowanie fizyczne | wtorek | 13:00-14:00 | |
Gawlik Edyta |
język angielski | poniedziałek | 08:30-09:30 | |
Greszczyńska Marta |
bibliotekarz | czwartek | 13:30-14:30 | |
Grzegorczyk Bogdan |
praktyczne przedmioty budowlane | czwartek | 10:30-11:30 | |
Hevalo Małgorzata |
bibliotekarz | czwartek | 09:00-10:00 | |
Hoyer Krzysztof |
zawodowe przedmioty poligraficzne / zawodowe przedmioty z zakresu reklamy |
czwartek piątek |
10:30-11:00 10:30-11:00 |
|
Jargieło Zbigniew |
religia | czwartek | 12:00-13:00 | |
Jaworska Urszula |
matematyka | wtorek | 14:00-15:00 | |
Karczewski Wojciech |
praktyczne przedmioty budowlane | poniedziałek | 12:00-13:00 | |
Kępińska Beata |
wychowanie fizyczne / biologia | poniedziałek | 10:15-11:15 | |
Kończewska Marta | psycholog szkolny | wtorek | 17:30-18:30 | |
Kot Beata |
geografia / przedsiębiorczość / biologia |
poniedziałek środa |
13:50-14:35 11:20-11:35 |
|
Krawczyński Tomasz | praktyczne przedmioty budowlane | czwartek | 10:30-11:30 | |
Krupińska Beata |
chemia / doradca zawodowy | poniedziałek | 10:15-11:15 | |
Kwiatkowska Justyna |
religia | piątek | 08:40-9:10 | |
Kwietniowska Anna |
matematyka / zawodowe przedmioty informatyczne | wtorek | 13:45-14:45 | |
Łapińska Iwona |
język niemiecki / zawodowe
przedmioty z zakresu reklamy |
|||
Łuczak Dariusz |
zawodowe przedmioty poligraficzne | piątek | 09:25-10:25 | |
Magiera Ewelina |
fizyka | |||
Majos Konrad |
zawodowe przedmioty poligraficzne / fizyka |
czwartek piątek |
08:40-09:25 | |
Mazurkiewicz Anna |
język polski | środa | 09:30-10:30 | |
Mirecka Martyna |
zawodowe przedmioty z zakresu reklamy | czwartek | 09:30-10:30 | |
Niedziela Roman |
historia / edukacja dla bezpieczeństwa / WOS | środa | 10:00-11:00 | |
Pazderski Zbigniew |
historia | czwartek | 09:25-10:25 | |
Pietrzykowska Agnieszka |
wychowanie fizyczne | wtorek | 11:00-12:00 | |
Połaniecki Wojciech |
praktyczne przedmioty budowlane | poniedziałek | 14:00-15:00 | |
Prokop-Proszek Justyna | zawodowe przedmioty poligraficzne | poniedziałek | 13:45-14:45 | |
Rutkowski Maciej |
zawodowe przedmioty budowlane | wtorek | 12:00-13:00 | |
Sachno Hanna |
edukacja dla bezpieczeństwa / język rosyjski | wtorek | 09:45-10:30 | |
Sikora Katarzyna | pedagog szkolny | czwartek | 15:00-16:00 | |
Sławińska Ewelina |
język angielski | worek | 09:30-10:30 | |
Staruch Iwona |
zawodowe przedmioty budowlane | wtorek | 09:30-10:30 | |
Szczecina Agnieszka |
matematyka | czwartek | 07:20-07:45 | |
Szymańska-Broś Sylwia | plastyka | |||
Taras Katarzyna |
język angielski | środa | 10:15-11:15 | |
Tarnowska Małgorzata |
język angielski |
środa czwartek |
13:45-14:00 12:10-12:55 |
|
Tokarz Paweł |
zawodowe przedmioty geodezyjne | piątek | 08:30-09:30 | |
Tokarz Zofia |
zawodowe przedmioty geodezyjne | środa | 09:30-10:30 | |
Wójcik Krzysztof |
wychowanie fizyczne | wtorek | 08:30-09:30 | |
Zając Andrzej |
informatyka |
poniedziałek środa |
07:20-07:50 13:45-14:15 |
|
Zielińska Anita |
język angielski | poniedziałek | 12:10-13:10 |